Naklejka Dywizjonu 303 do zdobycia!

Niedawno zapowiedzieliśmy na naszym fp na Facebooku, że po przekroczeniu 1000 osób organizujemy akcję, w której będzie można otrzymać bardzo ciekawy upominek. Tysięczna osoba pojawiła się szybciej niż się spodziewaliśmy, więc by danemu słowu stało się zadość ogłaszamy wszem nadejście tej chwili.Zadanie jest proste. By stać się właścicielem wyjątkowej, jednej z dwóch istniejących naklejek na samochód z godłem Dywizjonu 303 należy napisać odpowiedź na jedno pytanie. Oto ono:

Fundacja Legendy Lotnictwa jest w takcie budowy latającej repliki samolotu myśliwskiego PZL P.11c. Twoim zdaniem jakie barwy (kraj, eskadra, pułk itd.) powinna nosić ta maszyna?

Odpowiedzi proszę wysyłać na samolotypolskie.blog@gmail.com Czekamy na nie do końca soboty (17.11.2012). Mile widziane będą odpowiedzi charakteryzujące się kreatywnością.

Kilka słów o tym jak wyłonimy zwycięzcę. Z nadesłanych odpowiedzi wybieramy kilka najlepszych opisów, a później oddajemy je pod Waszą ocenę. To Wy wybierzecie osobę, do której trafi wlepka, głosując za pośrednictwem ankiety, która pojawi się po pierwszym etapie selekcji. Więcej informacji na naszym profilu na FacebookuZa przekazanie naklejki dziękujemy Aleksandrowi Gabrysiowi.

Komentarze

 1. Dzien Dobry

  Czy jest jakas wersja z napisem Polish Squadron, Chcialbym taka naklejke wozic na aucie w GB. i przez Niemcy w podrozy do Polski.


  Ta powyzsza nie jest jednoznaczna, na zachodzie nie wiedza co to kosa.

  z powazaniem
  BG

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza